Studio One kompletně česky.

Přeložili jsme pro Vás kompletní prostředí nahrávací a produkční aplikace PreSonus Studio One 5. Pokud si nejste jistí v angličtině a přesto chcete proniknout do tajů hudební tvorby, Studio One je ideálním parťákem.

Víme, že zejména v začátcích může být orientace v komplexním prostředí nahrávacích a produkčních aplikací složitá a zdlouhavá. O to víc, pokud je v jazyce, který člověku není přirozeně vlastní. Proto jsme pro všechny uživatele programu PreSonus Studio One 5, kteří si software pořídili buď přímo u nás nebo u některého z českých a slovenských prodejců z naší sítě, připravili jeho kompletní českou lokalizaci. Díky ní zvládnete (nejen) první kroky s touto nahrávací a produkční aplikací mnohem rychleji a věříme, že i efektivněji.

Čeština by měla být především pomůckou či berličkou, když člověk opravdu s hudebními softwary začíná nebo nedokáže pochopit daný termín v původním jazyce. Zde může být velmi užitečná. Přesto bych však uživatelům doporučil časem přejít na původní jazykovou verzi, a to obzvláště studentům. Jednak si osvojí běžně používané odborné výrazy v původním jazyce, zdokonalí se v jazyce jako takovém a hlavně pokud někdy přijdou do profi studia v ČR či v zahraničí, málokde jim bude umožněno pracovat v českém prostředí.

Milan Včelař - autor české lokalizace a produktový specialista

Jak získat češtinu pro Studio One?

Instalační soubor s českou lokalizací pro aplikaci PreSonus Studio One Vám zašleme po vyplnění krátkého formuláře níže nebo na tomto odkazu.

Podmínky a upřesnění